Excallit Veros

Size dunyada zaten kullanilan fakat ulkemize yeni giren ve bitcoun atm sine giren 3. Con firmasi verosu anlatmak istiyorum
1. Kripto Para Konusuna hakim misiniz?
Eğer kripto para nedir, digital para, Bitcoin nedir ve nereden nereye gelmiştir, yatırımcılarına ne kadar kazandırmıştır gibi konulara bir bilginiz yoksa veya duymadıysanız vede yeterince ilgilenmediyseniz bu video size bir çok bilgiyi kısa sürede verecektir.

2. Biz Neden VEROS üretmeyi tercih ettik?
Yüzlerce kripto para ve digital para arasından VEROS’un gelecek vaat ettiğini düşünmemize neden olan veriler neler? VEROS’u diğerlerinden daha güçlü ve güvenilir kılan özelliklerini bu videoda öğreneceksiniz.

3. Network kazancı da ilginizi çeker mi?
Günümüzün en büyük iki sektörü kripto para ve network aynı çatı altında buluşuyor. VEROS’un değerlenme ihtimaline, EXCALLIT şirketinin harika network kazancı da eklenince ortaya inanılmaz kazançlı bir konsept çıkıyor.

Nasıl Başlarsınız?
EXCALLIT üyeliğinizi ancak kayıtlı başka bir üye açabilir. Sizi bu sayfaya yönlendiren kişiye ulaşarak üyeliğinizi açmasını isteyebilirsiniz. Sadece e-mail adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. Diğer bilgileri giriş yaptıktan sonra düzenleyebilirsiniz.

Bu web site sayesinde işimizi olabildiğince kolay hale getirdik çünkü yaşadığımız yüzyılın en önemli kelimesi basitliktir. Zor ve karmaşık hale getirilen şeylerin ilerlemesi mümkün değildir. Sizi de basit, güvenli, gelecek vaat eden, kazançlı bu konseptte aramızda görmek isteriz.

Şimdiden bol kazançlar…

Size referans olacak kimse yoksa başvuru yapabilirsiniz.

Excallit veros hakkında

Excallit veros hakkında Alışveriş sitesi ya da iş yeri olanlar ödeme şekli olarak müşterilerinden #VEROS kabul edebilirler. Bu hizmet tamamen ücretsizdir. Hatta bize katılırsanız şirket size 40€ da para verir. Bu vizyon sayesinde VEROS, kısa sürede ve tüm dünyada en çok kullanılan kripto paralardan biri olacaktır. Dünyaca ünlü Fit&Funky dans grubu VEROS kabul etmeye başladı …

View page »